Millega saan sind aidata?

Milliseid teenuseid mina pakun? Ja mis see kõik maksab?
Lühidalt on teenuste nimekiri selline:
TeenusHindKestus
Esmakohtumine0 €15 min
Vaimse tervise konsultatsioon
65 €60 min
Kogemusnõustamise korduvkohtumine50 €60 min
Grupinõustaminekokkuleppelkokkuleppel
Konsulatsioon ärikliendilekokkuleppelkokkuleppel
* Loe altpoolt iga teenuse kohta täpsemalt või võta minuga kohe ühendust siin

  • Esmakohtumine. See on tasuta teenus, et saaksime teineteisega tuttavaks. Võime seda teha mõnes ühises ruumis nii reaalses kui virtuaalses maailmas. Eesmärk on veenduda, kas sobime ühiselt tööd edasi tegema. 
  • Vaimse tervise konsultatsioon. Tegemist on sisuliselt vaimse tervise esmaabiga, mille käigus kuulan su ära ja vajadusel nõustan (mitte ei anna nõu!) sind edasiste sammude osas. Ma ei diganoosi, ei ravi, ei anna võlutablette või muid maagilisi teadmisi, aga toetan sind sinu teekonnal - see on vägagi sinukeskne kohtumine ja eesmärk ongi sind toetada. Seda võiksid kasutada näiteks juhul, kui sa ei oska veel lõpuni sõnastada, kas ja mis mure sul on, aga midagi on vist valesti. 
  • Kogemusnõustamise korduvkohtumine. See teenus on mõeldud neile, kellega teeme tööd mitme kohtumise vältel. Näiteks läbipõlemise või leinaga toimetuleku toetamise osas. Töö võib toimuda nii reaalses kui virtuaalses maailmas. 
  • Grupinõustamine. Teenus on mõeldud erinevatele gruppidele. Võin grupitööd juhtida või ka konsulteerida grupitöö tegemise osas. Lõpliku lahenduse selles osas, kuidas ning mis hinnaga töö toimub leiame ühise arutelu käigus. Võta minuga julgelt ühendust! 
  • Konsultatsioon ärikliendile. Seda teenust kasutavad ettevõtjad, kelle kollektiivis oleks vaja tuge näiteks leina või läbipõlemise teemadel. Tulen ettevõttesse ja leiame ühiselt rätseplahenduse just selle ettevõtte soovidest ja vajadustest lähtuvalt. Mõnikord on lihtsalt esmaabi vajalik, mõnel juhul ka pikem ning põhjalikum töö. Toetan ja aitan selles osas kõiki kollektiivi liikmeid. 


Minu põhiteemaks on läbipõlemine, aga olen valmis toetama ka lapsekaotuse ja leina teekonnal. Lisaks, kuna huvitun vaimsest tervisest laiemalt ning inimesest tervikuna ja olen läbinud vaimse tervise esmaabi koolituse, pean end heaks esimeseks sammuks vaimse tervisega tegelemise teekonnal. Ütleme mu kohta siis sisseviskaja või vaimse tervise konsultant – mis iganes sind parasjagu rohkem kõnetab. Idee on sama.

Võime kohtuda ühe või mitu korda. Saame teha muidugi täpsemad kokkulepped siis, kui võtad minuga ühendust, aga leiame kindlasti kohtumiseks ühise ruumi veebis, Viljandis, Tartus või Tallinnas (või sinule sobivas ruumis)

Esimesel kohtumisel saame teineteisega tuttavaks ja kui tundub, et klapime, siis saame soovi korral veel kohtuda. Esimesel korral kaardistame peamiselt sinu soovid ja tutvustan sulle juba täpsemalt, mida su heaks teha saan. 

Ära nüüd ehmu, aga ma ei diagnoosi, ei ravi, ei anna võlutabletti, mis kõik mured minema viib. Olen sinu kõrval selleks, et aidata sul leida oma murele esmalt sõnad ja seejärel juba üheskoos panna paika tegevuskava, kuidas edasi liikuda.

Mõnikord on lihtsalt vaja, et keegi teine ütleb välja mõtted, mida sa juba tead. Mõnikord on hoopis kasu enesehindamise testidest. Mõnikord jõuame ühiselt arusaamale, et võiks ehk pöörduda kellegi teise poole, näiteks perearsti, psühhiaatri või miks mitte mõne teise kogemusnõustaja poole. Kõik on täiesti okei!


NB! Isegi juhul, kui sa ei ole päris kindel, kas sul oleks vaja just kogemusnõustajat või üldse kellegi abi, siis võta minuga siiski ühendust! Ma olengi selleks, et sinuga koos aidata leida sinule parim lahendus!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Minu lugu

Järgmine

A Kesse kogemusnõustaja üldse on?

Jaga seda artiklit